Отборите на Лацио и Интер играят при резултат 0:0 в едно

...

НА ЖИВО: Лацио - Интер 0:0, голям пропуск на Имобиле

Отборите на Лацио и Интер играят при резултат 0:0 в едно от дербитата от 3-ия кръг на Серия А. Двубоят е довечера от 21:45 часа и може да го наблюдавате минута по минута на Gong.bg.

Двата отбора дават обещание здрава борба в италианската столица. Лацио записа четири точки в първите си два мача от акцията. В същото време Интер е непогрешим до този миг с две победи.

В първите минути " нерадзурите " бяха по-активни, като те нанесоха и първия прецизен удар, само че стражът на римския отбор Иван Проведел изобщо не бе усложнен. Малко по-късно Милинкович-Савич опропасти хубава контраофанзива на домакините с неприятен пас към Дзакани. Четвърт час след началото пък пристигна най-хубавата обстановка в мача - Имобиле получи пас по земя от левия фланг, само че ударът му с левия крайник профуча около вратата на Ханданович.

LIVE / Лацио - Интер 0:0

Лацио:  Иван Проведел, Мануел Ладзари, Патрик, Алесио Романьоли, Адам Марушич, Матиас Весино, Данило Каталди, Сергей Милинкович-Савич, Матиа Дзакани, Фелипе Андерсон, Чиро Имобиле

Наставник: Маурицио Сари